Mēs apzināmies, ka dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu iegāde savam mājoklim ir nopietns lēmums, kas nereti prasa īpašu izvērtēšanu un raisa papildus jautājumus saistībā ar vissmalkākajām detaļām. Tāpēc mēs esam par savstarpēju komunikāciju un cieņu, jebkurus jautājumus saistībā ar produkta izstrādi vai piegādi labprāt risināsim saziņas ceļā.

Tomēr, lai pasargātu gan Jūs kā Pircēju, gan mūs kā Pārdevēju, iegādājoties produktus mūsu tiešsaistes platformā www.grawfurniture.com, stājas spēkā sekojošais:

DISTANCES LĪGUMS

Mājas lapā ar domēna vārdu grawfurniture.com piedāvāto preču pārdevējs SIA "Graw Group", reģistrācijas Nr. 44103121544, juridiskā adrese: Selekcijas iela 6C - 7, Priekuļi, Priekuļu pag., Cēsu nov., LV-4126, Latvija, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. Pārdevējs apņemas Pircējam pārdot un piegādāt preci atbilstoši veiktajam pasūtījumam interneta veikalā.

1.2. Vispārīgs preces apraksts, izmēri, sastāvs, pieejamās produkta pielāgošanas iespējas aprakstīts katrai precei individuāli. Pārdevējs informē, ka informācija par produktu var tikt mainīta bez brīdinājuma.

1.3. Interneta veikalā atrodamās preces tiek ražotas pēc katra jauna pasūtījuma, preču izgatavošanas laiks ir 2 (divas) līdz 8 (astoņas) nedēļas.

1.4. Pārdevējs apņemas informēt Pircēju par izgatavošanas laika periodu un aptuveno piegādes laiku pēc pasūtījuma veikšanas, sazinoties ar Pircēju uz norādītajiem Pircēja kontaktdatiem.

1.5. Gadījumā, ja Pircēja pasūtītā prece nav pieejama vai nav iespējams īstenot Pircēja preces pielāgošanas vēlmes, Pārdevējs par to informē Pircēju 1 (vienas) darba dienas laikā kopš pirkuma veikšanas.

1.6. Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no interneta veikalā redzamajām monitoru un ierīču uzstādījumu dēļ.

1.7. Produktu cenas katram produktam ir atspoguļotas atsevišķi. Pārdevējs informē, ka cenas interneta veikalā ir mainīgas, cenu Pārdevējs var mainīt bez brīdinājuma.

2. Preču pasūtīšana no piedāvātās produkcijas interneta veikalā

2.1. Lai veiktu pasūtījumu interneta veikalā, Pircējs izvēlas preci/-es un pievieno tās pirkuma grozam. Lai apstiprinātu pasūtījumu, Pircējs izvēlas opciju Pasūtīt.

2.2. Pasūtot preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu un visu informāciju, kas saistīta ar konkrēto preci un ir publicēta preces aprakstā, kā arī ar Pārdevēja Distances līgumu un Privātuma politiku.

2.3. Pircējs pats personīgi ir atbildīgs par norādīto piegādes datu korektumu.

2.4. Ja Pircējam rodas jautājumi vai neskaidrības par preču pasūtīšanu vai pasūtījuma detaļām, Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot ziņu uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni +371 29151559.

2.5. Lai Pircējs veiktu izmaiņas pasūtījumā, kas jau ir veikts, Pircējam nekavējoties jāziņo Pārdevējam par izmaiņām, rakstot ziņu uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni +371 29151559.

3. Personalizētas preces pasūtīšana

3.1. Ja Pircējs vēlas pasūtīt izgatavošanai personalizētu preci (ar "personalizēta prece" šajos noteikumos tiek saprasta prece, kas nav atrodama piedāvāto preču katalogā, vai arī prece no kataloga, kuras pielāgošana ir vairāk kā tikai krāsas maiņa pēc piedāvātajiem krāsu paraugiem), Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot ziņu uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruni +371 29151559, un jāsniedz Pārdevējam nepieciešamā informācija par Pircēja vēlamo produktu.

3.2. Kad Pircējs Pārdevējam ir sniedzis visu nepieciešamo informāciju par personalizēto produktu, Pārdevējam ir tiesības atteikt pasūtījumu vai pieņemt pasūtījumu, atkarībā no Pārdevēja spējām radīt preci pēc Pircēja izteiktajām vēlmēm.

3.3. Ja Pārdevējs pieņem personalizēto pasūtījumu, Pārdevējs apņemas uzreiz informēt Pircēju par preces cenu, izstrādes periodu un piegādes termiņu Pircēja e-pastā. 

3.4. Pēc preces cenas, izstrādes perioda un piegādes termiņa saņemšanas, Pircējam ir pienākums informēt Pārdevēju par pasūtījuma apstiprinājumu vai noraidījumu.

4. Preču apmaksa

4.1. Veicot pasūtījumu interneta veikalā, Pircējs izvēlas sev ērtāko norēķinu veidu: apmaksu ar PayPal, apmaksu caur internetbanku (SEB, Swedbank, Luminor, Citadele, Revolut) vai apmaksu ar VISA/Mastercard maksājumu kartēm, un veic apmaksu tiešsaistē.

4.2. Pēc veiksmīgas pasūtījuma noformēšanas interneta veikalā Pircējs saņem apstiprinošu e-pastu par to.

4.3. Ja Pircējs ir veicis personalizētu pasūtījumu (skatīt Distances līguma 3. punktu), Pārdevējs sagatavo pirkuma rēķinu un nosūta to Pircējam e-pastā.

4.4. Ja Pircējs vēlas apmaksu par pasūtījumu veikt ar bankas pārskaitījumu un atsaucoties uz rēķinu, Pircējam ir jāziņo par to Pārdevējam, sūtot ziņu un nepieciešamos datus rēķina izveidei uz e-pastu [email protected]Pārdevējs sagatavo pirkuma rēķinu un nosūta to Pircējam atbildes e-pastā.

4.5. Ja pircējs ir juridiska persona, kas ir PVN maksātājs, un vēlas saņemt rēķinu par pirkumu bez PVN nodokļa, tad Pircējam ir jāziņo par to Pārdevējam, sūtot ziņu un savus uzņēmuma rekvizītus uz e-pastu [email protected]. Pārdevējam ir tiesības pārbaudīt Pircēja norādīto informāciju par PVN nodokļa maksātāja statusu. Ja informācija ir patiesa, Pārdevējs sagatavo rēķinu par pasūtījumu ar Pircēja rekvizītiem un nosūta to Pircējam atbildes e-pastā.

4.6. (atsaucoties uz 4.3., 4.4. un 4.5. punktu) Rēķins tiek sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta. Šajos gadījumos Pārdevēja sagatavotais rēķins kalpo arī kā apstiprinošs e-pasts par veiksmīgu pasūtījuma noformēšanu.

4.7. (atsaucoties uz 4.3., 4.4. un 4.5. punktu) Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu, atsaucoties uz Pārdevēja sagatavoto rēķinu. Komisijas maksas (starpbanku komisija u.c.), kas saistītas ar pārskaitījuma veikšanu, sedz Pircējs.

4.8. Pasūtījuma izgatavošanu Pārdevējs uzsāk tikai tādā gadījumā, kad Pārdevējs saņēmis naudu par pasūtījumu savā bankas kontā. Attiecīgi par veiksmīgu darījuma noslēgšanu, pasūtījuma izgatavošanas uzsākšanu un informāciju par pasūtījuma izgatavošanas periodu un piegādes laiku Pārdevējs informē Pircēju viņa norādītajā e-pastā nekavējoties pēc maksājuma saņemšanas un pasūtījuma apstrādes.

5. Preču piegāde

5.1. Pārdevējs veic pasūtījuma piegādi Pircējam, atbilstoši Pircēja izvēlētajam piegādes veidam.

5.2. Piegādes izmaksas ir atkarīgas no Pircēja izvēlētā piegādes veida, pieejamie piegādes veidi LATVIJAS UN BALTIJAS TERITORIJĀ ir:

  • BEZMAKSAS - pēc iepriekšējas vienošanās Pircējs pats ierodas saņemt preci Pārdevēja ražotnē, kas atrodas adresē: Lodes iela 2, Liepa, Liepas pag., Cēsu nov., LV - 4128;
  • MAKSAS – ar piegādes pakomātu pakalpojumu starpniecību;
  • MAKSAS – ar kurjerpakalpojuma starpniecību. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas, pamatojoties uz Pircēja norādīto piegādes adresi, pasūtījuma fizisko apjomu un kurjerpakalpojuma izcenojumu.

5.3. Piegādes izmaksas CITUR PASAULĒ tiek aprēķinātas, pamatojoties uz Pircēja norādīto piegādes adresi, pasūtījuma fizisko apjomu un kurjerpakalpojuma izcenojumu.

5.4. Piegādes izmaksas ir norādītas, Pircējam izvēloties piegādes veidu pasūtījuma noformēšanas procesā, pirms apmaksas veikšanas.

5.5. Gadījumos, ja Pircējs vēlas saņemt pasūtījumu, izmantojot citu piegādes veidu, tad Pircējam tas ir jāsaskaņo ar Pārdevēju, sūtot ziņu uz e-pastu [email protected].

5.6. Pārdevējs neuzņemas atbildību par preču piegādes aizkavēšanos, kas saistīta ar Pircēja izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja kavēšanos.

6. Atteikuma tiesības

6.1. Pircējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces vai samainīt to 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža gadījumos, ja:

  • prece nav tikusi pielāgota Pircēja vajadzībām (MK 255 22. punkts);
  • prece nav tikusi bojāta vai izmanīta pēc tās saņemšanas;
  • prece nav izpārdošanas prece vai prece ar atlaidi.

6.2. Lai atteiktos no pasūtītās preces, Pircējs piesaka atteikumu, rakstot ziņu uz e-pastu [email protected].

6.3. Pircējs nosūta Pārdevējam preces uz Pārdevēja ražotnes adresi (Lodes iela 2, Liepa, Liepas pag., Cēsu nov., LV - 4128) 30 (trīsdesmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža.

6.4. Izmaksas, kas saistītas ar preču atgriešanu Pircēja atteikuma dēļ, sedz Pircējs.

6.5. Pārdevējs veic naudas atgriešanu uz Pircēja bankas kontu 14 (četrpadsmit) dienu laikā no atgriezto preču saņemšanas brīža. Naudas atmaksa tiek veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja, veicot darījumu par pirkumu.

6.6. Gadījumā, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu.

7. Privātums

7.1. Pārdevējs uzņemamas atbildību, ka Pircēja privātā informācija (vārds, uzvārds, piegādes adrese u.c. dati, kas tiek norādīti, veicot pirkumu interneta veikalā) netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to nepieprasīs tiesībsargājošās iestādes.

7.2. Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, likumiski pareizas grāmatvedības uzskaitei un produktu piegādes organizēšanai var pieprasīt šādus Pircēja personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts.

7.3. Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā, Pārdevēja datorā un e-pasta adresē [email protected]. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli. Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.

7.4. Pircējam ir tiesības piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

7.5. Pircējam ir pienākums iepazīties ar Pārdevēja izstrādāto Privātuma politiku, kur ir detalizēti aprakstīta no Pircēja iegūto personas datu apstrāde un izmantošana.