PERSONALIZĒTI PRODUKTI

    Mums patīk izaicinājumi un spožas, mūsdienīgas idejas, tāpēc, ja Tu sen jau sapņo par kādu dizaina mēbeli vai interjera priekšmetu koka un/vai metāla izpildījumā, kas Tavu mājokli padarītu īpašāku un skaistāku, sazinies ar mums par iespējām šo ideju pārvērst īstenā produktā. Mūsu produktu sortimentā jau ir iekļauti vairāki produkti, kas radīti pēc individuāliem pasūtījumiem un nu jau izdaiļo klientu mājas (skatīt attēlu galeriju zemāk).

    Lai mēs spētu izprast Tavu ideju, sūti mums foto vai zīmējumu/rasējumu ar savu vīziju par produkta izskatu, norādot arī vēlamos produkta izmērus, uz e-pastu: [email protected] vai uzmeklē mūs un sazinies ar mums sociālo tīklu kontos. Šāda individuāla pasūtījuma cena ir atkarīga no Tava vēlamā produkta izmēriem, ražošanas sarežģītības un izvēlētajiem materiāliem; preces cenu un izgatavošanas termiņu varēsim pateikt tikai pēc Tava vēlamā produkta apraksta sniegšanas.

    Mēs labprāt uzklausīsim Tavas idejas, dalīsimies savā pieredzē un palīdzēsim ar Tavas idejas attīstību un īstenošanu reālā interjera produktā!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.