MŪSU STĀSTS

    ..ir par AIZRAUTĪBU. Aizrautību, kas dzimusi no ikdienišķas vajadzības piepildīt savu mājokli ar gaumīga un mūsdienīga dizaina mēbelēm līdz idejai – veidot un radīt spēcīga industriālā stila dizaina priekšmetus tiem, kas alkst pēc līdzīga skatījuma un vērtībām interjerā. Apjaušot koka un metāla apvienojuma spēku, mūsu idejas ir nobriedušas līdz perfektam rezultātam - augstas kvalitātes produkts un spēcīgs industriālā stila dizains. Mēs radām ar rokām, sirdi un dvēseli unikālas mēbeles un dizaina priekšmetus, kas Jūsu interjeram piešķirs spēku un individualitāti.

    Graw Furniture ir LABĀKAIS, KO VARAM RADĪT NO KOKA.

Graw Furniture ražo augstas kvalitātes dizaina mēbeles un interjera priekšmetus

100% DABĪGS KOKS UN KVALITATĪVI MATERIĀLI

ozolkoka mēbeles individuāli pasūtījumi interjera priekšmetiem

INDIVIDUĀLA PIEEJA UN DIZAINA IZSTRĀDE

augstas kvalitātes dizaina mēbeles un interjera priekšmeti no koka

MŪSDIENĪGS DIZAINS UN IZPILDĪJUMS

graw furniture ražo augstas  kvalitātes ozolkoka mēbeles un interjera priekšmetus

PRODUKTA PIELĀGOŠANA KLIENTA VAJADZĪBĀM

    Mēs ticam, ka pieskārienam ir maģisks spēks, tāpēc koka virsmas apstrādei un materiālam piešķiram īpašu vērību. Mēs neslēpjam koka īstenumu, gluži pretēji - mēs to izceļam, atklājot koka patieso stāstu ar tā zaru vietām, augšanas liecībām un formu. 

    Graw Furniture produktos izmantotais koks tiek īpaši apstrādāts, izceļot tā dabisko šķiedru, kas ar rokas pieskārienu ļauj sajust koka dabisko faktūru. Mēs esam pārliecināti, koks šādā izpildījumā ienes un piepilda telpu ar siltumu, piešķir tai patīkamu atmosfēru un raisa labas un tīkamas domas.